Jasełka z okazji Dnia Babci i Dziadka

opłatek (8)Miłość przyszła do nas tej nocy, uboga swą mocą zachwyciła nas.

Rozproszyła nocy mrok, nowe życie tchnęła w nas, by świat lepszy się stał…”

Słowa tej kolędy rozbrzmiewały w naszej szkole 28 stycznia 2016r. podczas Jasełek przygotowanych przez naszych uczniów z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na spotkaniu nie zabrakło też zaprzyjaźnionych Sióstr Służebniczek oraz Rodziców małych artystów.

Dzieci swym talentem i radością pokazały, że zło można zwyciężyć tylko dobrocią, a Noc Bożego Narodzenia to Noc Cudów.

 opłatek (12) opłatek (11)  opłatek (10) opłatek (9) opłatek (7) opłatek (6) opłatek (5) opłatek (4)

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status