Cała Polska Czyta Dzieciom

CałaPolskaCzyta (1)

Dnia 05.01.2016r. odbyło się w naszej szkole spotkanie czytelnicze w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Zimowe przygody Mikołajka – bohatera historyjek René Goscinny'ego przeczytał trzecioklasistom komendant Hufca w Dębicy harcmistrz Mateusz Cebula.

Spotkanie ubarwione było wspólnymi zabawami w gronie zuchów z Gromady Zuchowej ,,Leśne Ludki” oraz harcerzy 10 Dębickiej Drużyny Harcerskiej ,,Ślad”.

Druhowi komendantowi dziękujemy za życzliwość i wsparcie dla kampanii społecznej ,,Cała Polska Czyta Dzieciom” realizowanej w naszej szkole.

CałaPolskaCzyta (2)

 

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status