Pasowanie pierwszaków

pasowanie (4)

Piątek, 16 października 2015 r. to pamiętna data dla wszystkich pierwszoklasistów, ich rodziców i wychowawców. W tym dniu odbyło się uroczyste pasowanie pierwszaków na uczniów. Do tego ważnego dnia pierwszoklasiści przygotowywali się kilka tygodni, by w piątkowe popołudnie udowodnić, że zasługują na miano uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy im. 5 Pułku Strzelców Konnych Armii Krajowej.

Pięknym śpiewem, recytacją i umiejętnością rozwiązywania zagadek pokazali, że w tym krótkim czasie wiele już się nauczyli i są pełni zapału do zdobywania wiedzy. Występy spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem widowni: rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami.

Składając uroczyste ślubowanie, pierwszoklasiści przyrzekali dbać o dobre imię szkoły, uczyć się pilnie, szanować i pomagać innym w potrzebie, a swoją nauką i zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po zakończeniu oficjalnej uroczystości uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami i rodzicami udali się do klas, gdzie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

pasowanie (2) pasowanie (1) pasowanie (6) pasowanie (5) pasowanie (3)

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status