Sprzątanie Świata

SprzątanieŚwiata (1)„Sprzątanie Świata – Polska 2015” to część międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska „Clean up the World”, wywodzącego się z Australii, zapoczątkowanego w 1989 roku. W ruchu uczestniczy około 40 milionów wolontariuszy z ponad czterdziestu krajów na świecie. Polska włącza się w akcję już po raz 22-gi.

 

 

Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „Wyprawa – poprawa”. Uczniowie naszej szkoły zebrali się na apelu, podczas którego przypomnieli sobie zasady sortowania śmieci, a następnie wzięli udział w miejskim porządkowaniu Parku Miejskiego im. „Skarbka” oraz w spotkaniu podsumowującym w „Sportowej Stodole” połączonym z grillowaniem.

SprzątanieŚwiata (8) SprzątanieŚwiata (7) SprzątanieŚwiata (6) SprzątanieŚwiata (5) SprzątanieŚwiata (4) SprzątanieŚwiata (3) SprzątanieŚwiata (2)

 

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status