UKS Jedenastka
Sport
Zawody
ODDZIAŁ ZEROWY ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY WYCIECZKI PÓŁKOLONIE KONKURSY OLIMPIJCZYCY LAUREACI FINALIŚCI ZAINWESTUJ NAJLEPIEJ W SWOJE DZIECKO Edukacja DBAMY O WSZECHSTRONNY ROZWÓJ UCZNIA

TALENTY 2015

TALENTY 2015

talenty (2)Czwartkowe popołudnie 25 czerwca było okazją do podsumowania osiągnięć uczniów naszej szkoły, biorących udział w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych. Laureaci i finaliści otrzymali gratulacje, dyplomy i nagrody, ufundowane przez Radę Rodziców, a ich rodzice podziękowania.

Podczas akademii pożegnaliśmy również uczniów klas szóstych, którzy kończą swój 6-letni pobyt w naszej szkole i rozpoczynają kolejny etap edukacji. Najlepszym uczniem wybrany został Kacper Fudali, który otrzymał zaszczytny tytuł Primus inter pares (z łac. "pierwszy wśród równych sobie" ).

Życzymy absolwentom samych sukcesów w wybranych gimnazjach.

talenty (8) talenty (7) talenty (6) talenty (5) talenty (4) talenty (3) talenty (1)

PARTNERZY SZKOŁY