TALENTY 2015

talenty (2)Czwartkowe popołudnie 25 czerwca było okazją do podsumowania osiągnięć uczniów naszej szkoły, biorących udział w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych. Laureaci i finaliści otrzymali gratulacje, dyplomy i nagrody, ufundowane przez Radę Rodziców, a ich rodzice podziękowania.

Podczas akademii pożegnaliśmy również uczniów klas szóstych, którzy kończą swój 6-letni pobyt w naszej szkole i rozpoczynają kolejny etap edukacji. Najlepszym uczniem wybrany został Kacper Fudali, który otrzymał zaszczytny tytuł Primus inter pares (z łac. "pierwszy wśród równych sobie" ).

Życzymy absolwentom samych sukcesów w wybranych gimnazjach.

talenty (8) talenty (7) talenty (6) talenty (5) talenty (4) talenty (3) talenty (1)

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status