I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM !!!

DSC_0125Nasza szkoła ponownie zwyciężyła w klasyfikacji wojewódzkiej Kuratoryjnych konkursów przedmiotowych. 12 laureatów i 10 finalistów konkursów z języka polskiego, języka niemieckiego, historii i przyrody zapewniło nam miejsce na najwyższym stopniu podium.

8 czerwca odbyło się w Rzeszowie uroczyste podsumowanie zmagań konkursowych. Naszą szkołę reprezentowała Paulina Bania – laureatka z języka niemieckiego i przyrody oraz Kacper Fudali – laureat z historii, języka niemieckiego i przyrody. Uczniowie pracowali pod opieką pań: Beaty Cebuli, Małgorzaty Szeptyckiej, Anny Duszkiewicz i Lidii Luli. Dyrektor Wojciech Iwasieczko odebrał dyplom dla najlepszej szkoły oraz certyfikat Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom.

DSC_0044 DSC_0128 DSC_0127 DSC_0126 DSC_0123 DSC_0048 DSC_0045

 

 

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status