I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM !!!

DSC_0125Nasza szkoła ponownie zwyciężyła w klasyfikacji wojewódzkiej Kuratoryjnych konkursów przedmiotowych. 12 laureatów i 10 finalistów konkursów z języka polskiego, języka niemieckiego, historii i przyrody zapewniło nam miejsce na najwyższym stopniu podium.

8 czerwca odbyło się w Rzeszowie uroczyste podsumowanie zmagań konkursowych. Naszą szkołę reprezentowała Paulina Bania – laureatka z języka niemieckiego i przyrody oraz Kacper Fudali – laureat z historii, języka niemieckiego i przyrody. Uczniowie pracowali pod opieką pań: Beaty Cebuli, Małgorzaty Szeptyckiej, Anny Duszkiewicz i Lidii Luli. Dyrektor Wojciech Iwasieczko odebrał dyplom dla najlepszej szkoły oraz certyfikat Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom.

DSC_0044 DSC_0128 DSC_0127 DSC_0126 DSC_0123 DSC_0048 DSC_0045

 

 

Previous Post
Next Post