III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Mundialito

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się reprezentacja naszej szkoły w XIII edycji Turnieju Piłki Nożnej Mudialito rozgranym w Dębicy 29.05.2015 r. Chłopcy zajęli III miejsce zdobywając brązowe medale

Skład drużyny: Kacper Świątek, Michał Strojek, Piotr Ligęska, Mieszko Krajewski, Dawid Nicoś, Igor Paniec, Hubert Pietrzyk, Michał Jaworek , Tymoteusz Rubach, Michał Grykiel, Adrian Głodek, Piotr Ligęska.  Dryżyna SP 11 występująca w barwach Turcji wygrała 5 meczów, zremisowała 1 spotkanie i tylko raz zeszła z boiska pokonana. Zawodnicy "Jedenastki" strzelili w siedmiu meczach 18 goli tracąc 2 bramki. Najlepszym bramkarzem zawodów wybrano Kacpra Świątka (SP 11), zaś bliski zdybycia korony najlepszego strzelca był Mieszko Krajewski (SP11) zdobywca 9 bramek, zwycięzca tej kategorii zanotował jedno trafienie więcej. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 w Dębicy jak do tej pory startowała we wszystkich edycjach tej piłkarskiej imprezy. Uczniowie naszej szkoły dwukrotnie plasowali się tuż za podium zdobywając IV miejsce, raz wywalczyli II miejsce i raz zwyciężyli -było to Mundialito 2011.Gratulujemy ambitnym sportowcom z SP 11!

Previous Post
Next Post
welcome image