III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Mundialito

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się reprezentacja naszej szkoły w XIII edycji Turnieju Piłki Nożnej Mudialito rozgranym w Dębicy 29.05.2015 r. Chłopcy zajęli III miejsce zdobywając brązowe medale

Skład drużyny: Kacper Świątek, Michał Strojek, Piotr Ligęska, Mieszko Krajewski, Dawid Nicoś, Igor Paniec, Hubert Pietrzyk, Michał Jaworek , Tymoteusz Rubach, Michał Grykiel, Adrian Głodek, Piotr Ligęska.  Dryżyna SP 11 występująca w barwach Turcji wygrała 5 meczów, zremisowała 1 spotkanie i tylko raz zeszła z boiska pokonana. Zawodnicy "Jedenastki" strzelili w siedmiu meczach 18 goli tracąc 2 bramki. Najlepszym bramkarzem zawodów wybrano Kacpra Świątka (SP 11), zaś bliski zdybycia korony najlepszego strzelca był Mieszko Krajewski (SP11) zdobywca 9 bramek, zwycięzca tej kategorii zanotował jedno trafienie więcej. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 w Dębicy jak do tej pory startowała we wszystkich edycjach tej piłkarskiej imprezy. Uczniowie naszej szkoły dwukrotnie plasowali się tuż za podium zdobywając IV miejsce, raz wywalczyli II miejsce i raz zwyciężyli -było to Mundialito 2011.Gratulujemy ambitnym sportowcom z SP 11!

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status